ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

Islak zemin, cephe giydirme, mutfak tezgahı, şömine, iç cephe ve zemin dekorasyon gibi hertürlü doğal ve kompoze taşlarla ilgili büyük veya küçük ölçekli tüm işlerinize uygun nitelikte ürünü projelendirme ve teminine en hızlı bizimle ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Granit, Mermer, Traverten, Kuvars , Bazalt, çimento bağdaştırıcılı yüksek teknoloji ürünü karolar ve daha fazlasını Biz’ de bulabilirsiniz.

Her zevke uygun ürün kalitesi rengi ve çeşitliliği ile Betamer de aradığınızı mutlaka bulacaksınız.

KUVARS TEKNOLOJİLER

Betamer Satış Deposunda ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarını bulundurduğu Kuvars Teknoloji ürünleri, emsalsiz bir dayanım ile birlikte yaratıcı düşünce ve modernlik olgusunun sonuçları olarak üstün tasarımlar sunan yeni alternatif doğal taşı, yaşam alanlarının en yeni mücevheri olarak önemli bir alternatiftir.

Betamer
Hakkımızda

Betamer Madencilik Ltd. Şti 1990 yılından beri Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde Mermer Ocaği İşletmecilik faaliyetlerini sürdürmektedir. Hali hazırda Çorumda bulunan Mermer Ocağında blok mermer üretimi faaliyeti devam etmektedir.

Samsun Vezir Köprüde bulunan yeni mermer ocağımızda ise blok üretimi Şubat 2020′ de başlamış olup çok yakında siz değerli müşterilerimize tanıtım faaliyetlerine geçilecektir.

İletişim
İletişim Formu